Контакты
  • Агрофирмы Украины фермерские хозяйства база сельхозпредприятий сельхозпроиводители Украины перевозчики Украины email базы
  • Виктор Процюк
  • +38 (097) 366-72-94
    Менеджер по продажам
  • Написать нам
  • проспект Ленина, 181а, Николаев
  • График работы
Мы в социальных сетях

Довідники рослинництва України

Довідники рослинництва України


В сучасний час, завдання України, як і інших країн світу – це розвиток рослинництва України. Як відомо, українська земля обдарована родючістю. На її території багато чорнозему. Це є добрим чинником для сільськогосподарських підприємств, які займаються рослинництвом.Рослинництво України – одна з основних галузей, які постійно активно розвиваються!

Сельхозпредприятияв Україні: фермерські господарства, агрофірми, сільськогосподарські організації, агропідприємства займаються впровадженням сучасних технологій, вивченням та впровадженням усіх необхідних планів і програм по поліпшенню якості добрива земель, за твердженням списку найефективніших міндобрив. В основному їх кругозір спрямований на такі культури:

Виноградарство
Зернобобові
Зернові
Картопля
Кукурудза
Олійні
Овочеві
Плодові
Технічні
Сільгоспвиробники перебувають у спільній базі по регіонах на сайті http://baza.etov.ua/. Найбільш детальна база розташована на сайті. На сьогоднішній день, існують готові електронні бази даних «Каталог виробників України» або «Каталог агрофірм України», які можна придбати в інтернет-магазинах або у профільних організаціях.

Сельхозпредприятиядостигли високого рівня, так як: проведено планування всіх виробничих процесів; була продумана технологія механізованих робіт; автоматизований автопарк; використовуються сучасні біопрепарати і т. д.

Що стосується підприємств сільській місцевості, то підприємства сільського

господарства – розвинені на достатньому рівні. Так як: державні програми вносять постійну динаміку в розвиток сільського господарства; увага спрямована на пріоритетні підгалузі; досягнута фінансова стійкість.

Агропідприємства України розвиваються на світових ринках. Наприклад, завдяки хорошій роботі,агрофірми України, допомогли країні в 2013 році увійти у трійку лідерів з експорту зерна, пшениці, ячменю; у двійку лідерів з експорту лука.

Сільськогосподарські підприємства і організації України, які вписані в загальний довідник - легко і оперативно знаходяться за двома параметрами:

За місцем розташування.
По сфері діяльності.
В інтернет довідниках сільськогосподарських фірм можна знайти потрібну Вам фірму, для цього достатньо ввести ключові слова.

Додаткові характеристики:

фермерські господарства

Агрофірми, Агрофірми

рослинництво

сільськогосподарські підприємства

сільгосппідприємства

Сільгоспвиробники

фермерські господарства україна

агропідприємства

сільськогосподарські підприємства україни

агрофірми України

сільськогосподарські організації

каталог виробників україни

підприємства сільського господарства

агропідприємства україни

фермерські господарства

12 июля 2016
© 2015 - 2018 Агрофирмы Украины фермерские хозяйства база сельхозпредприятий сельхозпроиводители Украины перевозчики Украины email базы