Контакты
  • Агрофирмы Украины фермерские хозяйства база сельхозпредприятий сельхозпроиводители Украины перевозчики Украины email базы
  • Виктор Процюк
  • +38 (097) 366-72-94
    Менеджер по продажам
  • Написать нам
  • проспект Ленина, 181а, Николаев
  • График работы
Мы в социальных сетях

Фермерські господарства України – найбільш вигідна інвестиція.

Українські родючі землі також вносять суттєві плюси конкурентоспроможність фермерських господарств України, тому що вони припускають найбільш раціонально вживати кожен грам занесених мінеральних гранул родючості. Потрібно порівняти, наші українські сільгоспвиробники коли вносять в землю кілограм азотних добрив беруть по мінімуму 70 кг зерна кукурудзи, пшениці, ячменю, що можна порівняти з результатами сільськогосподарських підприємств з найродючіших ґрунтів Сполучних Штатів Америки.

Рівним чином відіграє важливу роль у конкурентоспроможності сільгосппродукції України - географічна дистанція Українських сільгосппідприємств до самим основним країнам-імпортерам зернових, і наявність морських портів, тоді транспортування агро продуктів фермерських господарств України в країни Південної Америки коштує на $35/т менше, ніж перевезення зернових з Австралії. Днные конкурентні досягнення стали основним паровозом для виходу фермерських господарств України з невигідного становища, збільшення виробництва рослинництва України та джерела осиливание серйозних фінансових проблем у галузі.

Внаслідок того, що українські сільськогосподарські підприємства зміцнюють за собою лідируючі місця, в останні пару років було можливе забезпечення технічного переобладнання здавна втомленого парку сільгосптехніки, поліпшення способів виробництва, утворення робітничих кадрів сільгосппідприємств у світових практиків і нововведень, прогрес агрологистики.

12 июля 2016
© 2015 - 2018 Агрофирмы Украины фермерские хозяйства база сельхозпредприятий сельхозпроиводители Украины перевозчики Украины email базы