Контакты
  • Агрофирмы Украины фермерские хозяйства база сельхозпредприятий сельхозпроиводители Украины перевозчики Украины email базы
  • Виктор Процюк
  • +38 (097) 366-72-94
    Менеджер по продажам
  • Написать нам
  • проспект Ленина, 181а, Николаев
  • График работы
Мы в социальных сетях

Сільгоспвиробники

В Україні досить багато підприємств, пов’язаних з виробництвом сільгосппродукції, адже аграрна сфера бізнесу є однією з провідних. Щороку з’являються нові сільгоспвиробники, розширюється їх діяльність, відкриваються різні агроструктури: ситуація на ринку стрімко змінюється. Ось чому так важливо завжди швидко мати під рукою всю актуальну інформацію з цього приводу.

Ми пропонуємо підприємцям та сільгоспвиробникам придбати актуальний інформаційний довідник, що є найсвіжішою базою даних по основних українських агроструктурах. Актуальні контактні дані допоможуть миттєво встановити зв'язок з потрібним партнером. Зручна система компонування дозволить зрозуміти ситуацію, що склалася в аграрному бізнесі, в цілому, зробити прогнози, спланувати свої бізнес-дії.

Даний довідник можна використовувати як перелік потенційних клієнтів для фірм-постачальників різноманітної продукції, що використовується сільгоспвиробниками.

Вчасно отримуючи повну та актуальну інформацію про свою бізнес-сферу, українські сільгоспвиробники та інвестори зможуть з користю використати заощаджений час та фінанси.

12 июля 2016
© 2015 - 2018 Агрофирмы Украины фермерские хозяйства база сельхозпредприятий сельхозпроиводители Украины перевозчики Украины email базы